WORKPRO WP209100 297 Parça CR-V Profesyonel El Aleti Tamir Seti Tamir Bakım Çantası
13.515,58 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
F_WP209100
Fiyat
11.262,99 TL + KDV
2.607,83 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Paylaş :
• Cr-V alaşım, pas ve korozyon gibi dış etkenlerden koruyarak uzun ömürlü yapı kazandırır.
• Toplam 22 Parçalı 3/8” ve ¼” Cr-V Lokma seti ile profesyonel kullanım imkânı.
• İÇERİK:
• 1 Adet 200mm Kargaburun
• 1 Adet 160mm Yankeski
• 1 Adet 180mm Pense
• 1 Adet 250mm Fort Pense
• 1 Adet 200mm Kablo Sıyırma/Sıkma Pensesi
• 1 Adet 300gr. Ahşap Saplı Çekiç
• 6 Adet (SL6x150mm, SL5x150mm, PH1x100mm, PH2x150mm, SL1,5x50mm, PH0x50mm Tornavida Takımı)
• 1 Adet 150mm Kontrol Kalemi
• 1 Adet Bits Uç Tutucu Tornavida
• 8 Adet (8,10,11,12,13,14,17,19mm Kombine Anahtar Seti)
• 1 Adet 3/8” Cırcır Lokma Kolu
• 8 Adet (4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9mm ¼” Lokma Seti)
• 9 Adet (10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19mm 3/8” Lokma Seti)
• 1 Adet 21mm 3/8” Lokma
• 1 Adet 3/8” ü ¼” Dönüştürücü Lokma Adaptör
• 1 Adet ¼” 110mm T Kol
• 1 Adet 3/8” 150mm Lokma Uzatma Şaftı
• 1 Adet ¼” Bits Uç Tutucu Lokma
• 9 Adet (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10mm Cr-V Metrik Allen Anahtar Takımı
• 1 Adet 60mm Bits Uzatma Ucu
• 1 Adet 225mm Torpedo Su Terazisi
• 1 Adet 250mm Demir Testere
• 1 Adet 200mm Eğe
• 1 Adet 200mm Kurbağacık Anahtar
• 1 Adet Şerit Metre (5m)
• 1 Adet Rötuş Maket Bıçağı
• 1 Adet 18mm Maket Bıçağı / 3x Maket Bıçağı Yedeği
• 1 Adet Elektrik İzole Bantı
• 60 Adet 3.6x200mm Kablo Bağı
• 40 Adet 2.5x120mm Kablo Bağı